Garnýže jednoduché

Představujeme Vám klasické garnýže. Mají jednoduché krycí čelo a kolejničky Praktic. Můžeme je využít v každém interiéru. Spoluvytvářejí příjemné prostředí našich domovů, kanceláří i jiných nebytových prostor. Vyrábíme je i s naším unikátním systémem MARATHON a FLIX.

   

Materiál

Jednoduché garnýže mají krycí čela značky Oldy a Joker. Vyrábíme je ze dřeva a plastu. Je to velmi žádaný materiál, vysoce odolný a estetický. Naše jednoduché garnýže jsou opatřeny kolejničkami Praktic. Kolejnička je tvořena zafrézovanou plastovou vložkou. Vložka má jednu až tři drážky. Počet drážek instalujeme podle přání zákazníka. Tyto kolejničky patří k nejzákladnějšímu typu kolejnic. Povrchová úprava kolejniček je bílá.

Pokud dáváte přednost složitějším detailnějším vzorům, prohlédněte naše ozdobné garnýže při jejichž výrobě se designeři více zaměřují na estetické propracování krycích čel.

Garnýže ozdobné

U těchto garnýží se naši designeři zaměřili na ozdobné a velmi estetické propracování krycích čel. Jejich vzhled uspokojí požadavky náročných zákazníků. Jsou opět vybaveny kolejničkami Praktic. Podle přání zákazníka jsou opatřeny jednou až třemi kolejničkami. Garnýže ozdobné jsou též k dodání se systémem MARATHON a FLIX. Vyrábíme ozdobné garnýže i v atypických provedeních: např. rohovédo arkýřů aj.

     

Design

Výběr materiálu a jeho zpracování ve spolupráci s nejlepšími designery zaručuje kvalitu, pěkný a působivý vzhled našich výrobků. Krycí čela jsou dekorativní, detailně propracovaná. Můžeme Vám nabídnout krycí čela: Deko, Serpentin, Elegance, Karla, Vela, Hero, Sharan, Bambi, Umbri, Siro.

Materiál

Při výrobě používáme vždy velmi moderní, kvalitní, odolné materiály. Vyrábíme ozdobné garnýže ze dřeva, dřevotřísky i z plastů. Garnýže ozdobné vybavujeme kolejničkami Praktic a mohou být opatřeny systémem MARATHON nebo FLIX. To vše zaručuje dokonalý výrobek pro našeho zákazníka.

Upozornění: Maximální délka krycího čela Siro je 400 cm.

Garnýže EXKLUSIVE

Garnýže EXKLUSIVE představují nabídku špičky sortimentu garnýží. Krycí čela garnýží jsou navržena a zpracována našimi předními designery. Ti velice bedlivě sledují požadavky náročného trhu. Vytvářejí působivé designy krycích čel, které splní představy i nejnáročnějších zákazníků. Tyto garnýže jsou vyráběny výhradně na zakázku a na míru.

   

Materiál

Při výrobě používáme vždy nejmodernější, kvalitní, odolné materiály. Vyrábíme ozdobné garnýže ze dřeva, dřevotřísky i z plastů. Garnýže jsou vybavené kolejničkami Praktic a mohou být doplněny systémem MARATHON nebo FLIX. Tím vším ručíme za dokonalý výrobek pro našeho zákazníka.

Všechny námi nabízené designy krycích čel v katalogu jsou k dispozici skladem. Kromě těchto modelů, je možné vybírat z dalších variant krycích čel z našeho přidruženého partnera v Rakousku - Garnýže Exklusiv Design.

Systém FLIX

Nabízíme a doporučujeme Vám opravdu velmi praktické unikátní zařízení, spouštěcí systém FLIX. Je to spouštěcí zařízení garnýží s jednou až třemi kolejničkami. Ovládáme ho pomocí provázků, kterými vytáhneme garnýž nebo jen kolejničky nahoru, nebo je spustíme dolů.

Je to velmi jednoduché, snadné a rychlé. Závěsy nebo záclony snadno pověsíme i sundáme. Díky provázkům obsloužíte záclony nebo závěsy i v deseti metrech. Můžete se u práce posadit. Nemusíte se bát výšek. Nebezpečí, že by se Vám ve výšce zatočila hlava a Vy se zranili pádem, odpadá.

Tento systém je velmi praktický a vhodný pro všechny typy využití. Ocení ho senioři, osoby málo pohyblivé, tělesně postižené a také vozíčkáři. Ocení ho ale i ti, kteří se bojí výšek. Je tedy vhodný opravdu pro téměř každého. Systém spustitelných garnýží a kolejniček FLIX jistě využije každý, kdo si chce ulehčit práci nejen doma. Systém FLIX je velmi vhodný i pro veřejná zařízení, jako jsou školy, školky, restaurace, hotely i kancelářské prostory. Zvláště v hotelích, restauracích i školách jsou stropy často hodně vysoké a výměna závěsů a záclon je v nich velmi problematická a obtížná.

Všechny nesnáze a nebezpečí odpadají s naším systémem FLIX!

     


Systém MARATHON

Unikátním zařízením pro výměnu závěsů a záclon je také systém MARATHON. Je to označení pro nasazovací garnýže.

Je to kolejnička opatřena zámky MARATHON. Do nich se pomocí navlékací tyče záclony nebo závěsy, buď natáhnou, nebo vyvlečou. Práce je to velmi jednoduchá. Nemusíme se pohybovat na žebříku, lézt do výšek a riskovat zranění.

Garnýže jsou opět opatřeny jednou až třemi kolejničkami, podle přání zákazníka.

Abyste záclonami nebo závěsy v garnýži lehce pohybovali, doporučujeme je opatřit řasícími páskami. Jezdce ze záclon nemusíte sundávat a po sejmutí z garnýže je můžete se záclonami nebo závěsy jednoduše vyprat.