Nový GEALAN systém S 9000 - jako kombisystém s konstrukční hloubkou 82,5 mm - sdružuje stejnou měrou vlastnosti a přednosti středového a dorazového těsnění. Velká konstrukční hloubka, šest profilových komor v rámu a křídle a tři kontinuální těsnicí roviny jsou zárukou vynikající tepelné izolace. Tato okna uspokojí i nejvyšší nároky.

Vyvinutí systému s nejlepšími tepelně izolačními vlastnostmi není náhoda, ale výsledek cíleného vývoje. Úspěch nám dává za pravdu. Četné výpočty prokázaly vynikající tepelně izolační hodnoty. Od začátku bylo cílem vývoje dosáhnout tepelně izolační hodnoty Uf - 0,92 W/m²K při standardní kombinaci s ocelí, a tím i využitelnosti v pasivních domech. To se podařilo kombinací všech inovativních detailů v koncepci systému.

Výhody systému S 9000 :

Inovativní volně kombinovatelné středové těsnění

Nový systém GEALAN S 9000 jako kombinovaný systém s konstrukční hloubkou 82,5 mm sjednocuje charakteristické vlastnosti a přednosti středového a dorazového těsnění. Velká konstrukční hloubka, šest profilových komor v osazovacím rámu a křídle a až tři průchozí těsnicí úrovně garantují vynikající tepelnou izolaci. Díky tomu vyhovují samotná okna nejvyšším nárokům.

Moderní geometrie středového těsnění

Flexibilní středové těsnění ve drážce osazovacího rámu znatelně přispívá ke zlepšení tepelné izolace. Navíc chrání prvky kování před pronikající vlhkostí a vede tak k lepšímu chování materiálu při otevírání, zejména při nižších teplotách.

  1. Vhodné pro třívrstvá funkční okna do tloušťky 52 mm (STV® 54 mm).
  2. Úzká pohledová šířka a designové 15° zkosení.
  3. Inteligentní koncept těsnění s až třemi těsnicími úrovněmi.
  4. Optimalizováno pro použití STV®, aby bylo možné tabuli a přesah křídla slepit suchou cestou.
  5. Velmi dobrá tepelná a protihluková izolace díky šestikomorové konstrukci a velké konstrukční hloubce u osazovacího rámu a křídla.