V rámci kompletní péče o zákazníka můžete využít námi nabízené odborné služby :

Zaměření/konzultace

V místě instalace či realizace zakázky Vám naši odborně vyškolení zaměstnanci pomohou najít optimální řešení na míru. Vzorníky, ceníky a technické informace dovezeme k nahlédnutí na místo.

Montáž

Samozřejmostí je precizní a odborná montáž vyškolenými techniky Vámi vybraných produktů dle časových možností zákazníka. Veškerý nabízený sortiment naši technici odborně namontují.

Opravy

Naši technici provádějí záruční i pozáruční servis veškerých našich produktů, stejně jako opravy žaluzií, rolet, markýz, oken všeho druhu. Opravy realizujeme včetně dodávky náhradních dílů v místě instalace či přímo v našem servisním oddělení.

Čištění žaluzií

Vaše žaluzie Vám rádi vyčistíme a to jak horizontální, tak vertikální. Čištění provádíme ohleduplnou metodou k pracovnímu režimu nebo k bydlení - lamely žaluzií odvážíme do naší čistící linky a již vyčištěné, usušené a antistaticky upravené věšíme zpět.

Čištění koberců

Chemické čištění koberců provádíme takzvanou mokrou cestou pomocí profesionálního vybavení ze použití ekologické tekutiny, která je vysavačem odsávána zpět z koberce.