Rádi Vám odborně namontujeme níže uvedené doplňky VELUX pro Vaše střešní okna. Pro získání nezávazné kalkulace ZDARMA neváhejte vyplnit on-line poptávku v pravém dolním rohu obrazovky, nebo nám zašlete e-mail s označením Vašeho VELUX okna. 

Na výběr máte ze široké škály originál VELUX produktů:

Zastiňovací roleta VELUX

Jednoduchý a stylový způsob, jak změkčit světlo pronikající dovnitř a zároveň jak získat více soukromí. Průsvitný materiál dodává jemný barevný odstín světlu v místnosti a zároveň tlumí jeho ostrost.

Detail

Lamelová Žaluzie VELUX

Bezúdržbová lamelová žaluzie je odolná vůči vlhkosti a proto je ideální pro koupelny a kuchyně. Její unikátní design bez lanek je velmi estetický a umožňuje snadno upravovat sklon lamel v jakémkoli směru a optimálně tak regulovat dopadající denní světlo.

Detail

Síť proti hmyzu

Se sítí proti hmyzu VELUX si budete užívat čerstvý vzduch – a hmyz vás nebude obtěžovat. Má jednoduché ovládání a hodí se do každého střešního okna VELUX. Když síť proti hmyzu nepoužíváte, úhledně ji zarolujete do tenkého hliníkového vrchního krytu.

Detail

Lehká Venkovní roleta

Lehká venkovní roleta účinně chrání před horkem a ve slunečných dnech udržuje doma příjemné klima. Nepropustná tkanina zajišťuje tmu pro dokonalý spánek.

Detail