Bambusové žaluzie jsou jedním z nejnovějších prvků na trhu stínění. Bambus je travina, jejíž neobyčejné vlastnosti a vzhled se daří zúročit při výrobě nábytku i podlah, nejnověji i při výrobě žaluzií. Vysoký obsah křemíku zaručuje pružnost a neobyčejnou tvrdost. Sám materiál napovídá, že tyto žaluzie je možno použít i ve vlhkostně a teplotně nestabilních ale větraných prostorách (wc, koupelny, zimní zahrady).Žaluzie jsou vhodné k montáži na všechny druhy oken i pro interiérovou instalaci. Lamely nabízíme v šířích 25 mm a 50 mm. Lze objednat boční vedení v silonové struně a fixovat žaluzii i k výklopným rámům. Ovládání žaluzií tyčkou a šňůrou je jednoduché – velmi sympaticky identifikovatelné a neporuchové. Komponenty jsou vybírány s maximálním důrazem na jejich dlouhou životnost a skvělou funkčnost.

Typ ISO 25

Bambusová žaluzie s lamelou šířky 25 mm a sílou 1,6 mm. Je vyvinuta pro instalaci ke sklu eurookna, která je jednoduchá, elegantní a přímo do zasklívací lišty okna (ne do okenního rámu). Používá se k doplnění interiérů, výjimečně ladí spolu s rámem okna.

Detail

Typ ELEGANT 25

Bambusová žaluzie s lamelou šířky 25 mm a sílou 1,6 mm. Je vyvinuta pro instalaci do interiéru, jeho estetické doplnění, k stínění oken před ostěním a k optockému dělení prostor. Na okenní křídla se montuje zejména, je-li okenní plocha dělená konstukční či jinou příčkou a nepřipadá tak v úvahu instalace přímo ke sklu.

Detail

Typ ELEGANT 50

Bambusová žaluzie s lamelou šířky 50 mm a tloušťkou 1,8 mm. Je vyvinuta pro instalaci do interiéru, k jeho doplnění, k stínění oken před ostěním a k optickému dělení prostor. Obvykle nelze montovat na okenní křídlo - byla by snížená schopnost otevírání okna.

Detail

Atypické tvary

Bez problémů vyrábíme trojúhelníky, lichoběžníky i oblouky. Žaluzie mají plně funkční naklápění; omezené vytahování. Ceny u atypických tvarů – vždy konzultujte .

Detail