Naše nabídka zahrnuje široký sortiment interiérových a exteriérových žaluzií. Naleznete u nás též  bambusové žaluzie. Nadčasový design, precizní provedení jednotlivých lamel a snadné ovládání – to jsou známky kvalitní žaluzie.

Exteriérová žaluzie Setta 90

Venkovní žaluzie Setta 90 představuje špičku ve venkovním zastínění z pohledu účelnosti a designu. Lamely ve tvaru písmene „S“ šíře 90 mm vytváří v zavřeném stavu dokonalou celistvou plochu.

Detail

Exteriérová žaluzie Titan 90

Absolutní špička mezi venkovními žaluziemi. Řetězová žaluzie Titan je exteriérová žaluzie s bezpečnostními prvky, která chrání objekt před násilným vniknutím. Celý její systém včetně tvaru lamely byl nově vyvinut vlastním vývojovým oddělením společnosti .

Detail

Podomítkový purinetový box

Tepelně izolační box pro venkovní žaluzie je kvalitativně propracovaný prvek stavby, který přináší řadu užitečných efektů. Ty vyplývají především z vlastností materiálu PURENIT, ze kterého jsou tyto boxy vyrobeny.

Detail

Žaluzie system HIT II

Žaluzie Iso system HIT II. je praktickým pomocníkem, který k Vám vpustí přesně tolik světla, kolik právě potřebujete. Budete-li si přát, můžeme horní profil, dolní profil i lamely obléci do ladné imitace dřeva.

Detail

Žaluzie system HIT I

Hledáte-li optimální poměr kvality a ceny, je interiérová žaluzie Iso system HIT tou nejlepší volbou. Se svým neokázalým designem horního profilu žaluzie Iso system HIT výborně zastíní váš interiér.

Detail

Žaluzie Energy

Revoluční novinku na poli stínicí elektronické techniky představuje solární žaluzie Isotra Energy, která ke svému pohonu využívá sluneční energii. Hledáte-li zcela unikátní, plně automatizovanou žaluzii, která je bezdrátově ovládaná a má nulovou spotřebu elektrické energie, je elektrická žaluzie Isotra Energy určena právě pro Vás.

Detail