Naše nabídka zahrnuje široký sortiment interiérových a exteriérových žaluzií. Naleznete u nás též  bambusové žaluzie. Nadčasový design, precizní provedení jednotlivých lamel a snadné ovládání – to jsou známky kvalitní žaluzie.

Plissé žaluzie

Plisse je skládaná látková žaluzie, která oblékne Vaše okna, zútulní interiér a samozřejmě poskytne zastínění šité na míru vaší místnosti. Vybrat si můžete plisované látky s různým stupněm propustnosti světla, látky zatemňující, s napařovanou hliníkovou vrstvou, která eliminuje sílu tepelného záření nebo látky s perleťovými nátěry s vysokým stupněm odrazu světla.

Detail

Typ ISO 25

Bambusová žaluzie s lamelou šířky 25 mm a sílou 1,6 mm. Je vyvinuta pro instalaci ke sklu eurookna, která je jednoduchá, elegantní a přímo do zasklívací lišty okna (ne do okenního rámu). Používá se k doplnění interiérů, výjimečně ladí spolu s rámem okna.

Detail

Typ ELEGANT 25

Bambusová žaluzie s lamelou šířky 25 mm a sílou 1,6 mm. Je vyvinuta pro instalaci do interiéru, jeho estetické doplnění, k stínění oken před ostěním a k optockému dělení prostor. Na okenní křídla se montuje zejména, je-li okenní plocha dělená konstukční či jinou příčkou a nepřipadá tak v úvahu instalace přímo ke sklu.

Detail

Typ ELEGANT 50

Bambusová žaluzie s lamelou šířky 50 mm a tloušťkou 1,8 mm. Je vyvinuta pro instalaci do interiéru, k jeho doplnění, k stínění oken před ostěním a k optickému dělení prostor. Obvykle nelze montovat na okenní křídlo - byla by snížená schopnost otevírání okna.

Detail

Atypické tvary

Bez problémů vyrábíme trojúhelníky, lichoběžníky i oblouky. Žaluzie mají plně funkční naklápění; omezené vytahování. Ceny u atypických tvarů – vždy konzultujte .

Detail

Samonosná žaluzie VIVA

Základem samonosné žaluzie jsou vodící lišty, na kterých leží celá váha pancíře. Nejhlavnějším zástupcem tohoto speciálního provedení venkovních žaluzií je samonosná žaluzie VIVA.

Detail