Nabízíme plastová okna a dveře moderního designu, dřevěná EURO okna a hliníková okna a dveře vyznačující se svou dlouhou životností, pevnosí a luxusním vzhledem. V naší nabídce naleznete i venkovní a vnitřní parapety.

Systémy plastových profilů od firmy GEALAN – to je rozsáhlý program produktů pro profesionální výrobu oken, dveří a rolet. Ať jde o systém dorazových nebo středových těsnění, v plošném či poloplošně odsazeném provedení – systémy profilů GEALAN vyhovují všem architektonickým požadavkům na kvalitu, design, funkčnost, stabilitu, snadnou údržbu, dlouhou životnost a ekologickou přijatelnost.  

Hledáte všechny klady a zápory nového nebo nově zrekonstruovaného prostoru, v němž budete bydlet možná několik nejbližších let? Hledejte a ptejte se nás podrobně na všechno. Určitě se nezapomeňte informovat na stavební řešení oken a dveří bytového domu a jejich tepelněizolační vlastnosti. Až 35% tepla uniká z domu okny a dveřmi - je to způsobeno jejich netěsností, případně větráním.

Profilový systém S 9000

Nový GEALAN systém S 9000 - jako kombisystém s konstrukční hloubkou 82,5 mm - sdružuje stejnou měrou vlastnosti a přednosti středového a dorazového těsnění. Velká konstrukční hloubka, šest profilových komor v rámu a křídle a tři kontinuální těsnicí roviny jsou zárukou vynikající tepelné izolace. Tato okna uspokojí i nejvyšší nároky.

Detail

Profilový systém S 8000

Profilový systém S 8000 IQ dokládá důslednou orientaci firmy GEALAN na potřeby trhu. Při konstrukci tohoto systému s dorazovým těsněním a konstrukční hloubkou 74 mm se firma soustředila na ekonomickou efektivnost a optimalizaci spotřeby materiálu – pro bezproblémové a ekonomicky efektivní zpracování ze strany výrobců oken.

Detail

Vchodové dveře v systému S8000 IQ

K dosažení žádoucích statických vlastností nastavila společnost GEALAN rozteč domovních dveří v systému S 8000 IQ tak, aby bylo možné upnutí co největší výztuže. Díky tomuto speciálnímu nastavení rozteče se stavební hloubkou 74 mm lze vložit ocel s pevností v ohybu o 30 % vyšší.

Detail

Vchodové dveře v systému S 9000

Díky konstrukční hloubce 82,5 mm a moderní pětikomorové technologii disponují nové domovní dveře S 9000 vynikající tepelnou izolací. Přesvědčivá je také stabilita nových domovních dveří.

Detail

Vnitřní parapety plastové

Parapet s PVC jádrem dokončený PVC parapetní fólií. Speciální pevné parapetní fólie jsou šetrné k životnímu prostředí a jsou i vhodné do místností kde je větší výskyt vlhkosti.

Detail

Vnitřní parapety dřevotřískové

Povrch parapetní desky tvoří vysoce oděruvzdorný laminát CPL, který se používá běžně na pracovní desky a je dodáván předními výrobci laminátu v Evropě. Laminát je stálobarevný a odolný proti UV záření, běžným domácím chemikáliím, vařící vodě a vysokým teplotám.

Detail