Nabízíme plastová okna a dveře moderního designu, dřevěná EURO okna a hliníková okna a dveře vyznačující se svou dlouhou životností, pevnosí a luxusním vzhledem. V naší nabídce naleznete i venkovní a vnitřní parapety.

Systémy plastových profilů od firmy GEALAN – to je rozsáhlý program produktů pro profesionální výrobu oken, dveří a rolet. Ať jde o systém dorazových nebo středových těsnění, v plošném či poloplošně odsazeném provedení – systémy profilů GEALAN vyhovují všem architektonickým požadavkům na kvalitu, design, funkčnost, stabilitu, snadnou údržbu, dlouhou životnost a ekologickou přijatelnost.  

Hledáte všechny klady a zápory nového nebo nově zrekonstruovaného prostoru, v němž budete bydlet možná několik nejbližších let? Hledejte a ptejte se nás podrobně na všechno. Určitě se nezapomeňte informovat na stavební řešení oken a dveří bytového domu a jejich tepelněizolační vlastnosti. Až 35% tepla uniká z domu okny a dveřmi - je to způsobeno jejich netěsností, případně větráním.

Příslušenství

K vnitřním parapetům je k dispozici nabídka plastových krytek, která je barevně sladěna s nabízenými dekory a pohledově zakončuje čelo parapetu, které zároveň chrání před poškozením při každodenním užíváním.

Detail

Vnější parapety - tažený hliník

Venkovní parapety jsou vyráběné v šířkách 50 - 400 m s povrchovou úpravou eloxováním nebo komaxitováním. Parapety se vyznačují vysokou mechanickou odolností proti působení klimatických vlivů a barevnou stálostí.

Detail

Vnější parapety - ohýbaný hliník

Tyto parapety jsou ekonomickou variantou pro dobře známé hliníkové parapety z taženého profilu. Charakterizují se srovnatelným vzhledem, trvanlivostí, jednoznačně se ale liší cenou.

Detail

Vnější parapety - ohýbaný pozink

Jsou nejlevnější variantou venkovních parapetů. Výhodou je vyšší tuhost při srovnání s ohýbaným hliníkem. Parapety mají povrchovou úpravu, zajišťující dlouhou životnost materiálu.

Detail