Rekonstrukce jádra, rekonstrukce koupelny, rekonstrukce bytů

Odborně a na klíč Vám zrekonstruujeme Vaší koupelnu v panelovém, cihlovém i rodinném domě. Nyní k rekonstrukci od nás dostanete horizontální žaluzie do celého bytu zdarma!


Jak postupovat při rekonstrukci jádra?

1. Kontaktujte nás na rekonstrukce@tracon.cz a specifikujte Váš požadavek, umístění nemovitosti a její velikost.

2. Domluvíme osobní prohlídku nemovitosti určené k rekonstrukci a vzájemně si vysvětlíme plány a představy.

3. Zdarma zpracujeme položkový rozpočet dle Vašeho zadání. Maximálně se přizpůsobujeme zákazníkovi. Rekonstrukci provedeme na klíč, nebo i za použití vlastních materiálů zákazníka (obklady, sanity, podlahy, atd.). 

4. Po odsouhlasení rozpočtu uzavřeme smlouvu o dílo, kde budou uvedeny všechny důležité parametry rekonstrukce jako jsou termíny, rozpočet nebo rozsah prací.


Kolik stojí rekonstrukce jádra?

Celková cena se odvíjí od Vašich představ jak by měla nová koupelna či jádro vypadat. Pro přesnou kalkulaci nás kontaktujte, rádi Vám rekonstrukci jádra spočítáme.


Jak dlouho trvá rekonstrukce jádra?

Konkurence uvádí, že jádro lze zrekonstruovat i během 5ti dní. Bohužel ale bývá rychlost vykoupena kvalitou zpracování. Kompletní rekonstrukce bytu - včetně koupelny, kuchyně a obytných prostor od nás se pohybuje v rozmezí 14ti dní až jednoho měsíce v závislosti na rozsahu prací. Rekonstrukce koupelny bez změny dispozic bývá rychlejší. Rekonstrukce jádra a kuchyně se změnou dispozic a zároveň rekonstrukce podlah/parket plus malování stěn je časově náročnější.


Ukázka kompletní rekonstrukce: